Diğer Sponsorluklar

YÜRÜYEN MERDİVEN SPONSORLUĞU

 

Congresium ana girişinde yer alan bağlantılı 2 adet yürüyen merdivenin giydirme alanını kapsamaktadır. Sürekli görülme imkanı sağlar. Sponsor firmaya bildirilecek olan ölçülere göre tasarım, üretim, uygulama sponsor firma tarafından hazırlanacaktır.

 

TURNİKE SİSTEMLERİ SPONSORLUĞU

 

Etkinlik alanına giriş kapılarında bulunan etkinlikler için özel olarak tasarlanmış turnikeler ile sponsora reklam alanı sağlanacaktır. Turnike ön yüz alanı (folyo giydirme ile kaplanacaktır) üzerinde sponsor firma kurumsal logosuna yer verilecektir.

 

Ziyaretçilere firmanızı tanıtma imkanı sağlayacak olan reklamlar firma tarafından uygulanacaktır.

 

GİRİŞ LED EKRAN SPONSORLUĞU

 

Kongre merkezinin ana girişinde kurulacak olan Led Ekranda görünür olma imkanı sağlanacaktır. Sponsor firmaya Led Ekranda reklam veya tanıtım filmi gösterimi hakkı verilecektir.

 

ATRİUM LED EKRAN DIŞ GİYDİRME SPONSORLUĞU

 

Kongre merkezinin ana merkezi Atrium (sponsorluk alanı) merkezinde kurulacak olan Led Ekranda ve Led Ekranın dışında görünür olma imkanı sağlanacaktır.

 

Sponsor firmaya Led Ekranda reklam veya tanıtım filmi gösterimi hakkı  verilecektir.

 

ZİYARETÇİ YAKA KARTI İPİ SPONSORLUĞU

 

Yaka kartı iplerinde sponsor firmanın logosunun bulunmasını sağlayan sponsorluktur. Tek taraflı logo kullanımı için geçerlidir. İpi ve baskısı firmaya aittir. (İp sayısı fuar tarihine yakın bir tarihte belirlenecektir)

 

GİRİŞ X-RAY KAPI SPONSORLUĞU

 

Congresium ana giriş kapısında bulunan 4 adet x-ray cihazına ait sponsorluğu kapsamaktadır. Alanda konumlandırılmış bu cihazlar, etkinlik süresince gelen 80.000-90.000 ziyaretçi tarafından sürekli görülecektir.

 

Sponsor firmaya bildirilecek olan ölçülere göre tasarım, üretim, uygulama sponsor firma tarafından hazırlanacaktır. Bu sponsorluk desteği ile firmaya genel alanlarda sürekli görünür olma imkânı sağlanacaktır.

 

FUAR ALANI KOLON GİYDİRME SPONSORLUĞU

 

Atrium alanında yer alan toplamda 5 adet kolon giydirme sponsorluğudur. Tüm alanlardan görünme imkanı sağlanmaktadır. Marka bilinilirliğini arttırmaya yardımcı olur.

 

Sponsor firmaya bildirilecek olan ölçülere göre tasarım, üretim, uygulama sponsor firma tarafından hazırlanacaktır.